Ziņojums Nr. 1434

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.03
GPS koordinātes: 23.62677, 56.85789 +/- 13.0m
Apstiprināts: 2016.07.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.04
Atrisināts: 2016.07.22
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ladins

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija saņemta no Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Operatīvās vadības nodaļas ka Jelgavas novada mežā atrastais lādiņš, par kuru informācija tika tika saņemta kā vides SOS ziņojums, ir neitralizēts. Neitralizēšanu veica NBS sapieri.