Ziņojums Nr. 1428

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.02 15:07
GPS koordinātes: 24.05593, 56.96604 +/- 40.5m
Apstiprināts: 2016.07.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.04
Atrisināts: 2016.07.11
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

jau 3. nedeļu tā stāv koks!! pie Buļļu ielas pieturas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments
Apsekojot minēto teritoriju, konstatēts, ka Rīgā, Rīgas pašvaldībai piederošajā zemes gabalā bez adreses ar kadastra Nr.0100 067 2092, Buļļu ielas malā, pie dzīvojamās mājas Dzirciema ielā 87 pie sakņu kakla aizlūzusi ošlapu kļava Ø 33/36 cm (p/v “Buļļu iela virzienā no centra). Informācija par minēto koku tika nodota teritorijas apsaimniekotājai Rīga Pārdaugavas izpilddirekcijai. Rīgas Domes Mājokļu un vides departamenta Vides pārvalde organizē un nodrošina ielu apstādījumu, kas neatrodas citu personu īpašumā vai apsaimniekošanā esošajos zemes gabalos, kopšanu.
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00