Ziņojums Nr. 1427

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.07.02 14:07
GPS koordinātes: 25.27228, 57.32904 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2016.07.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.04
Atrisināts: 2016.07.05
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dūmu aromāts valda jau no 8:00 no rīta.Kairina elpceļus izraisa klepu. Aplikācijā uzrādītais statuss atrisināts neatbilst reālajam stāvoklim jo piesārņojums un tā iedarbība nav novērsta.Piesārņojuma avots līdz šim brīdim nav identificēts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Lietas apstākļi pārbaudīti un izvērtēti