Ziņojums Nr. 1426

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.07.02 13:07
GPS koordinātes: 21.55232, 57.21343 +/- 10.0m
Apstiprināts: 2016.07.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.07.04
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Arī mūsu pusē cilvēki nezina kur gāzt savus atkritumus..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ventspils novada pašvaldībai saskaņā ar Iesnieguma likuma 4.panta otrajai daļai