Ziņojums Nr. 1419

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.06.30 08:06
GPS koordinātes: 24.09088, 56.93982 +/- 45.0m
Apstiprināts: 2016.06.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.30
Atrisināts: 2016.07.06
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

liela teritorija ar daudz maziem atkritumiem: pudeles stikls... ir arī lielas kaudzes. atrodas tieši aiz boulinga centra uzvaras bulvārī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja Uzvaras bulvāri, Rīgā, (kadastra Nr.0100 049 2029) veica fotofiksāciju un konstatēja, ka minētā teritorija tiek uzturēta atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00