Ziņojums Nr. 1417

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.06.29 16:06
GPS koordinātes: 25.68515, 56.5975 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2016.06.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.30
Atrisināts: 2017.01.03
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

nelegalas snores

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojumā minētajā vietā veikta pārbaude. Minētā vieta iekļauta pastiprinātas kontroles objektu sarakstā.