Ziņojums Nr. 1416

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.06.29 12:06
GPS koordinātes: 24.10225, 56.93344 +/- 27.0m
Apstiprināts: 2016.06.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.30
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mūkusalas ielā, regulāri kanālā tiek nopludināts balts šķidrums, izskatās pēc ziepjūdeņa vai kā tamlīdzīga.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

VVD Lielrīgas RVP ir saņēmusi vides SOS ziņojumu Nr. 1416, ka Mūkusalas ielā (Nr. nav norādīts), regulāri kanālā tiek nopludināts balts šķidrums. Ziņojumā norādītas koordinātas norāda, ka ziņojums nosūtīts no ēkas (iespējams, no ofisa bijušajā radiotehnikas teritorijā). Lai sazinātos ar ziņotāju, telefona Nr. nav norādīts. Lūdzam sniegt precīzāku informāciju par notikuma vietu, jo kartēs ūdens objekts “Mūkusalas kanāls” nav uzrādīts. Veicot objekta pārbaudi būtu vēlama Jūsu klātbūtne, lai precizētu notikuma vietu. Par pārbaudes laiku un vietu vēlams iepriekš sazināties pa telefonu.
Ar cieņu, Tālis Slaidiņš
VVD Lielrīgas RVP
Resursu kontroles daļas
vecākais inspektors