Ziņojums Nr. 1410

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.06.28
GPS koordinātes: 24.12928, 56.90891 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.06.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.29
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

nelikumīga izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00