Ziņojums Nr. 1409

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.06.28
GPS koordinātes: 24.12306, 56.91686 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2016.06.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.29
Atrisināts: 2016.07.06
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pec Jāņiem.....

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja Mūkusalas ielu 82, Rīgā un Zāļu ielu ar kadastra Nr.0100 073 0085, Rīgā, veica fotofiksāciju un konstatēja, ka minētās teritorijas netiek uzturētas atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām, kā rezultātā noformēja apskates protokolus un nosūtīja brīdinājuma vēstules īpašniekiem ar lūgumu novērst konstatētos pārkāpumus

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00