Ziņojums Nr. 1406

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Liepājas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.06.28
GPS koordinātes: 21.80751, 57.06755 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2016.06.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.29
Atrisināts: 2016.06.30
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vispirms paldies par operatīvu rīcību iepriekšreiz, bet jau pēc pāris nedēļām situācija atkārtojas.
Vai tiešām ar pirkstu jābaksta un jādod padomi dienestiem, kuriem šie darbi būtu jāveic un jāorganizē atkritumu savākšana vai vismaz atbilstoša izmēra un konfigurācijas atkritumu konteineru izvietošana?!
Un tas notiek tūrisma sezonā kad mūsu LV apmeklē un šīs nolaidības redz mūsu viesi!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Jūsu ziņojums par kaitējumu videi atrisināts!

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00