Ziņojums Nr. 1405

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.06.28
GPS koordinātes: 24.14041, 56.99529
Apstiprināts: 2016.06.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.28
Atrisināts: 2016.07.01
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tā izskatās Sarkandaugavas kapos no apvedceļa puses.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija 29.06.2016. apsekoja teritoriju ziņotāja norādītajā vietā un konstatēja atkritumu uzkrāšanos. Atbildīgajai personai ? Kapsētu pārvaldei tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu.

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00