Ziņojums Nr. 1403

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.06.27
GPS koordinātes: 24.11283, 56.90422 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.06.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.28
Atrisināts: 2016.12.05
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

liela atkritumu kaudze aiz garāžām pie Dzintara

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas administratīva inspekcija , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00