Ziņojums Nr. 1402

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.06.27
GPS koordinātes: 24.81907, 56.89827 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.06.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.28
Atrisināts: 2016.12.09
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. katru otro dienu cīnamies ar indīgiem dūmiem. Vietējā lūžņu pieņemšanas punktā regulāri dedzina vecas riepas. uz ciemata iedzīvotāju aizrādījumiem vien pasmejās. Lūdzu palīdziet atrisināt šo situāciju. Ārā ar bērniem nav iespējams uzturēties. Logus mājās nevar atvērt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ogres novada pašvaldības speciālisti apsekoja norādīto teritoriju, tikās ar teritorijas apsaimniekotāju. Pārbaudes brīdī dedzināšana nenotika. Teritorijas apsaimniekotājs (SIA “NAKDA” pārstāvis) apstiprināja, ka turpmāk šāda rīcība neatkārtosies un tiks nodrošināta uzraudzība uzņēmuma teritorijā.

Iveta Štāle
Ogres novada centrālās administrācijas
Attītības departamenta Būvvaldes
vides speciāliste,