Ziņojums Nr. 1399

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.06.27
GPS koordinātes: 24.2411, 56.95662 +/- 100.00m
Apstiprināts: 2016.06.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.27
Atrisināts: 2016.06.29
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Te Jūs teaucē no Ādažiem, Ūbeļu ielas 8. Man ir privāts dīķis(vecās vējupes gūltnē) kurā tek lietus novada ūdens bez filtrācijas no blakus ciemata Podnieki. Sazinoties ar Ādažu ūdeni, tur visi izliekas ka neko nezina un neko nevar darīt. Tas lietus notekas ūdens smird, un piesārņo manu dīķi. Dīķis ar gruntsūdeņiem ir savienots ar Vējupi, jo ja Vējupē paceļas līmenis, dīķim arī paceļas. Ir arī video. Ja rodas jautājumu, ar prieku atbildēšu. Ar cieņu Ivars Tel. 29400009

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Valsts vides dienesta inspektors informēja , ka Iesniegums pārsūtīts pašvaldībai, kuras kompetencē ietilpst izvērtēt lietus kanalizācijas izbūvi un pašvaldība ir atbildīga par lietus ūdeņu apsaimniekošanu no ceļiem savā administratīvajā teritorijā.
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00