Ziņojums Nr. 1398

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.06.26
GPS koordinātes: 24.16942, 57.00802
Apstiprināts: 2016.06.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.27
Atrisināts: 2016.06.30
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti nesmuki Ezera malā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Laba ziņa!Rīgas domes Administratīvā inspekcija informē , ka piesārņoto teritoriju Rīgā Cimzes ielā, blakus “Zooloģiskam dārzam”, darām zināmu, ka 29.06.2016. Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja minēto teritoriju un konstatēja, ka teritorija ir sakopta, administratīvais pārkāpums nav konstatēts.


---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00