Ziņojums Nr. 1396

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Dobeles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.18 15:10
GPS koordinātes: 23.39482, 56.73671 +/- 13.0m
Apstiprināts: 2018.10.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.22
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie Jaunbērzes pagasta šķiroto atkritumu poligona, regulāri dedzina to, kas tiek atvests - visu sākot no plastmasas un remonta atliekām, beidzos ar šīferi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Dobeles novada pašvaldības , ka līdzās fotoattēlā redzamajam ugunskuram un pēc norādītajām koordinātēm atrodas šķiroto lielgabarīta atkritumu pagaidu novietne, kur atļauts nolikt mēbeles, sadzīves elektrotehniku, logu stiklu, Novietnē novietotie atkritumi netiek dedzināti. Kaudze, kas šoreiz redzama liesmu apņemta, ir mazāk izglītotās sabiedrības daļas, kā arī atsevišķu indivīdu iecienīta atkritumu izmešanas un dedzināšanas vieta. Pagasta pārvalde gadiem cīnās ar šo problēmu – ir vismaz 12 pieķerto pārkāpuma izdarīšanas brīdī, notiek atkritumu savākšana un utilizēšana atbilstoši normatīvajiem aktiem, tērējot ap EUR 1000 gadā budžeta līdzekļu.
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00