Ziņojums Nr. 1390

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.06.24
GPS koordinātes: 24.08649, 56.99427 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.06.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.27
Atrisināts: 2016.06.29
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pilns ar oglēm. Tiek kraujas ogles kuģī, bet tas netiek pietiekami slapinātas, lai neveidotos ogļu putekļi. Šie ogļu putekļu ļoti piesārņo apkārtējo vidu, ka manai mājai esot 3 km attālumā no šis ostas pastāvīgi ir redzami ogļu nosēdumi uz ogām, uz majas un mašīnas stikliem, un ziemā sniegs ir melns. Varu sūtīt ari ziemā šādus foto.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Valsts vides dienesta inspektors informēja , ka Akmeņogļu pārkraušanas uzņēmumam SIA “Rīgas centrālais termināls” par piesārņojumu ar putekļiem uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00