Ziņojums Nr. 1386

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.06.24 09:06
GPS koordinātes: 25.03292, 57.36601
Apstiprināts: 2016.06.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.27
Atrisināts: 2016.09.09
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Regulàri Pārgaujas novadā Stalbes pagasta pļavā pāri līčupītei blakus privàtajam dīķim tiek izgāzti putnu fermas? atkritumi. Smaka ir pamatīga. Pēc līķiem. :( kārtējā muca tika izgāzta 22.jūnija vakarā. Avots It kā ir no Stalbes centra. Svīķu ģimene audzē paipas un sliekas. Lūdzu precizēt vai šādus atkritumus regulāri drīkst liet pļavā un smacēt apkārt esošos. Tad prasās izvešanas grafiks lai zinām kad izvairīties no tās puses izvešanas dienā un nākošajā :) Paldies.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Lietas apstākļi tika pārbaudīti, darbības veicējam norādīts uz neatbilstībām. Neatbilstības ir novērstas.