Ziņojums Nr. 1385

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.06.23
GPS koordinātes: 25.27218, 57.32911 +/- 27.0m
Apstiprināts: 2016.06.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.27
Atrisināts: 2016.06.27
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

01:37 24.06.2016 Pat svētku naktī jāelpo dūmi ar koksnes daļiņām. Jāklepo pateicoties gaisa piesārņojumam, gulēt nav iespējams trūkst elpa.Paldies par šādu unikālu iespēju.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Lietas apstākļi tiek pārbaudīti, izvērtēti un tiek veiktas darbības problēmjautājuma atrisināšanai.