Ziņojums Nr. 1384

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.06.23 14:06
GPS koordinātes: 23.90214, 56.9857 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.06.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.27
Atrisināts: 2016.07.29
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie Vikingu ielas Jurmala.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūrmalas Pašvaldības policija informēja , ka veicot uz vietas apsekošanu konstatēts , ka sintētiska at kritumu izgāstuve esot izveidojusies pie nekustamā īpašuma "Stirnurags" īpašniekiem ir uzdots tuvākajā laikā veits visus nepieciešamas darbības īpašuma sakārtošanā

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00