Ziņojums Nr. 1383

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.06.23 06:06
GPS koordinātes: 25.90208, 56.51141 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.06.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.27
Atrisināts: 2016.07.15
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

gaujas koks liek elpot savas skaidas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

VVD Daugavpils RVP 07.07.2016. veica operatoram izsniegtās Atļaujas nosacījumu ievērošanas pārbaudi, kā arī objekta un tam pieguļošās teritorijas apsekošanu. Pārbaudes laikā Atļaujas gaisa aizsardzības nosacījumu pārkāpumi netika konstatēti. Apsekojot objektu un tam pieguļošo teritoriju, koksnes skaidas tika konstatētas tikai uz operatoram piederošās asfaltētās teritorijas, kas saskaņā ar operatora sniegto informāciju periodiski tiek sakoptas.
Ņemot vērā pārbaudes rezultātus, operatoram tika uzdots rīkojums veikt gaisu piesārņojošo vielu emisijas mērījumus no visiem objektā esošiem emisijas avotiem atbilstoši Atļaujas C sadaļas 12. punkta 12.5.7. apakšpunkta prasībām.

------------------------------------------------------------
Ar cieņu
Nadīna Lavrinoviča
Valsts vides dienesta
Daugavpils reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas Piesārņojuma kontroles sektora
vecākā inspektore
Tel: 65422269
E-pasts: nadina.lavrinovica@daugavpils.vvd.gov.lv