Ziņojums Nr. 1381

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2016.06.22
GPS koordinātes: 26.53277, 55.89985 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.06.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.06.27
Atrisināts: 2016.07.06
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie garāžām un aiz garāžām izbērti būvgruži ka arī sadzīves atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Komunālās saimniecības pārvalde” informēja, ka ziņojumā minētais īpašums pieder privātpersonām. Pašvaldība informāciju nodeva Pašvaldības policijai.

------------------------------------------------------------
Ar cieņu
Nadīna Lavrinoviča
Valsts vides dienesta
Daugavpils reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas Piesārņojuma kontroles sektora
vecākā inspektore
Tel: 65422269
E-pasts: nadina.lavrinovica@daugavpils.vvd.gov.lv