Ziņojums Nr. 1380

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2018.10.16 09:10
GPS koordinātes: 24.02212, 57.02408 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2018.10.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Saimnieciskais piesārņojums, cilvēki iespējams nāca atpūsties un aiz sevis nesavāca, atstātas ir gan drēbes, skārdenes un riepas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldībai
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00