Ziņojums Nr. 1372

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ikšķiles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.14 15:10
GPS koordinātes: 24.45092, 56.88994 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2018.10.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti atkritumi pēc vecas dzīvesvietas remonta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ikšķiles novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00