Ziņojums Nr. 1368

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.14 11:10
GPS koordinātes: 24.03449, 56.88796 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.10.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.25
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470