Ziņojums Nr. 1365

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.14 09:10
GPS koordinātes: 24.32962, 56.97561 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.10.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.02
Atrisināšanas ilgums: 19 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds savu dārzu tīrija un drazu izgāza te ☹️

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no PSIA “Garkalnes Komunālserviss” , ka lapu maisi no Ziedu ielas ir savākti.


---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00