Ziņojums Nr. 1363

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.13 17:10
GPS koordinātes: 23.12696, 57.3303 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2018.10.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.22
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Upesgrīvas upes iztekas priekšā(Mērsraga novads) regulāri tiek mesti tīkli. visdrīzāk nelikumīgi, jo tas tiek darīts diennakts tumšajā laikā. foto nav

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Paldies par ziņu, inspektori apsekoja vietu, tīkli izņemti.