Ziņojums Nr. 1350

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2018.10.12 13:10
GPS koordinātes: 24.80826, 57.54373
Apstiprināts: 2018.10.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu kaudze mežā iebrauktuvē 20m no grants ceļa.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Latvijas valsts meži
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00