Ziņojums Nr. 1346

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.12 07:10
GPS koordinātes: 21.57597, 57.28161 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2018.10.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.11.15
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

piesārņota stāvieta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti