Ziņojums Nr. 1342

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.11 07:10
GPS koordinātes: 23.69094, 56.73369 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2018.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

tāpat visā mežā ir atrodamas izlietotas pudeles uc atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Zemes īpašniekam uzdots līdz 2018.gada 31.oktobrim savākt atkritumus

Inspektora komentāri

Zemes īpašniekam uzdots līdz 2018.gada 31.oktobrim savākt atkritumus