Ziņojums Nr. 1341

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.11 07:10
GPS koordinātes: 23.6922, 56.73463 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2018.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.22
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

meža mala, privāts. blakus mājas

Apstiprinātāja komentāri

Zemes īpašniekam uzdots līdz 2018.gada 31.oktobrim savākt atkritumus

Inspektora komentāri

22.10.2018.veikta teritorijas apsekošana. Atkritumi savākti