Ziņojums Nr. 1340

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.10 16:10
GPS koordinātes: 24.05255, 57.0274 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2018.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Finiera iela 13 nepatikama smaka, vairak par 3 h. Logu vert vala nav iespejams

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārbaudes laikā traucējošas smakas netika konstatētas.