Ziņojums Nr. 1334

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Smiltenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.09 15:10
GPS koordinātes: 25.9863, 57.41604 +/- 2.3m
Apstiprināts: 2018.10.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Uz Silenieku ceļa aiz Silvas Dendrārija, kas aiziet, kādus 3km uz priekšu ir sasviesti maisi ar burkām, un vēl kaut kas, pie ceļa. Ieteiktu pārbaudīt pilnīgi visu Silenieku ceļu, jo tas ir vājprāts dažās vietās, jo tas ceļś viss ir piemēslots. Palīdziet citādi viss aizaug ciet un tad vairs neko neizdarīs vairs.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Smiltenes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00