Ziņojums Nr. 1333

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Smiltenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.09 15:10
GPS koordinātes: 25.95802, 57.40859 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2018.10.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smiltenes novadā "Silenieku ceļš", kas aiziet pie Silvas Dendrārija, kur ziņoju pie iepriekšējā ziņojuma pa to pašu strauta upīti, 10 metrus uz priekšu, NO IEPRIEKŠĒJĀS ZIŅAS NAVIGĀCIJAS, un šī ziņojuma navigācija ir turpat, ko Jūs arī redzat, kur no ceļa tas strauts iet pa leju, ir redzams izmests izgāsts liels ledusskapis, tādēļ nav brīnums, ka nekas netek uz priekšu, jo šis ar vēl bloķē visu upīti. Ieteiktu pat to lejpusi visu pārbaudīt, jo visa straume ir pilnībā bloķēta, tā kādreiz nebija, tas jāatjauno, jo viss tur ir nobloķēts, dēļ šiem atkritumiem Lūdzu dariet ko!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Smiltenes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00