Ziņojums Nr. 1332

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Smiltenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.09 14:10
GPS koordinātes: 25.95774, 57.40859 +/- 2.4m
Apstiprināts: 2018.10.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

nofotogrāfētajā vietā ir grāvis uz leju, tieši blakus ceļam, kas saucas " Silenieku ceļš". Šeit ir redzami pilni maisi ar atkritumiem kā arī šajā nogruvumā/grāvja 10 metru apkārtnē pilns ar citiem dažādiem atkritumiem. Šeit kādreiz tecēja strautiņš/maza upīte, bet dēļ atkritumiem viss ir aizsprostojies un nekas netek. Šo vietu vajadzētu sakopt, lai atkal tecētu uz priekšu nelielais strauts un te var mierīgi uzlikt brīdinājumu un nobloķēt. Cerams izdarīsat.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Smiltenes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00