Ziņojums Nr. 1330

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2018.10.09 14:10
GPS koordinātes: 23.68585, 56.63869 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.10.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būriņu ceļš,kreisā puse,braucot no psihoneiroloğiskās slimnīcas.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” speciālists informē, ka teritorija sakopta.
JPPI “Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs”