Ziņojums Nr. 1326

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ādažu novada dome
Pieteikuma datums: 2018.10.09 12:10
GPS koordinātes: 24.12965, 56.95507 +/- 30.000m
Apstiprināts: 2018.10.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepas izgāstas pie Dūņu ezera, Ādažos. 57.146820,24.372536

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ādažu novada domei
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00