Ziņojums Nr. 1325

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.09 12:10
GPS koordinātes: 25.23386, 57.31262 +/- 4.288m
Apstiprināts: 2018.10.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīes atkritumi pie vecās Cēsu tuberkolozes slimnīcas. Vītolu iela 9.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei cēsu novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00