Ziņojums Nr. 1321

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.09 10:10
GPS koordinātes: 24.41497, 57.04968 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.10.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mēsli mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00