Ziņojums Nr. 132

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2018.05.12 19:05
GPS koordinātes: 24.44537, 56.78499 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2018.05.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lejasezera miskastes visās atpūtas vietās ir noslīkušas mēslu kalnos, ko vējš iznēsā pa mežu un ezeru!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Latvijas valsts meži
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00