Ziņojums Nr. 1317

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.09 07:10
GPS koordinātes: 24.12596, 57.01854 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2018.10.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.11
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šorīt Ezera ielā atkal ir stipra gāzes smaka, vispār nevar paelpot. Uz iepriekšējām iedzīvotāju sūdzībām nav nekādas reakcijas. Šeit, starp citu, dzīvo arī bērni, vēcie cilvēki, grūtnieces - kurš parūpēsies par mūsu veselību vai jāevakuē cilvēki?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Veikta teritorijas apsekošana. Veiktas kontroles naftas produktu pārkraušanas uzņēmumos.