Ziņojums Nr. 1316

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Baldones novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.09 06:10
GPS koordinātes: 24.43092, 56.76561 +/- 37.925m
Apstiprināts: 2018.10.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

I am at:
Lauku iela 12, Baldone, Baldones pilsēta, LV-2125, Latvia
Lat: 56.74834168, Lng: 24.39776969
https://gps-coordinates.org/my-location.php?lat=56.74834168&lng=24.39776969

Saja adrese, meza ir liela atkritumu kaudze.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Baldones novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00