Ziņojums Nr. 131

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2018.05.12 18:05
GPS koordinātes: 24.44342, 56.78549 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.05.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kad beidzot pie Lejasezera uzstādīs lielākus atkritumu konteinerus? Cilvēki arvien vairāk te brauc, atkritumu kalni vairojas, jo esošās miskastītes sen ar to netiek galā!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Latvijas valsts meži
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00