Ziņojums Nr. 1308

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2018.10.07 10:10
GPS koordinātes: 26.62869, 55.89496 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2018.10.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.10.08
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien,

pēc koordinātēm un kartes secinājām, ka ziņojums attiecas uz AS LVM teritorijā izgāztiem būvgružiem.


Jolanta Bāra,
Daugavpils novada Dabas resursu nodaļas vadītāja