Ziņojums Nr. 1305

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekules novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.06 11:10
GPS koordinātes: 25.47156, 57.35773 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2018.10.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā atstātas 4 riepas. Pa taku tālāk pie upes mētājas vēl 2. Paşi nevaram savākt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Priekules novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00