Ziņojums Nr. 130

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.05.12 15:05
GPS koordinātes: 25.2721, 57.32892 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2018.06.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.06.13
Atrisināts: 2018.07.05
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

18:32 12.05.2018 Atkal jāelpo piesārņots gaiss no kā ir jāklepo.Jāklausās nemitiga dūkoņa un gaisa šņākoņa kas nelabvēlīgi ietekmē centrālo nervu sistēmu.Piesārņojums nelegāli nonāk privātīpašumā no nelegālā emisiju avota.

Apstiprinātāja komentāri

Pieņemts zināšanai. Objektā 2018. gada 24. maijā veikta pārbaude. Tiek izvērtēti pārbaudes rezultāti.

Inspektora komentāri

Objektā veikta pārbaude. Izvērtēti visi gaisā novadīto piesārņojošo vielu emisiju avoti. Uzdoti rīkojumi kokskaidu putekļu emisiju apkārtējā vidē samazināšanai.