Ziņojums Nr. 129

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.12 12:05
GPS koordinātes: 24.64953, 56.81839 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.05.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

šīferis uz ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ogres novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00