Ziņojums Nr. 1282

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.04 05:10
GPS koordinātes: 24.13538, 57.0221 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2018.10.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.23
Atrisināšanas ilgums: 19 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti nepatīkama smaka nāk no porta, acīmredzot kārtējo reizi pārkāpa robežu balstoties uz sliktiem laika apstākļiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums tika izskatīts kontekstā ar citiem ziņojumiem.