Ziņojums Nr. 1276

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.10.03 06:10
GPS koordinātes: 24.04127, 56.70534 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2018.10.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.10.03
Atrisināts: 2018.12.04
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

liels lūgums rast iespēju atrisināt šo, sistematisko problēmu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Izskatot materiālu 2018. gada 03.decembrī tika apsekota teritorija Olaines novadā, Olaines pagasta meža teritorijā “Rubeņu Purvs” ar kadastra nr. 8080 0150036. Teritorijas apsekošana tika veikta uz Vides SOS ziņojumu Nr 1225,1226, 1276, 1277,. pamata. Apsekošanas laikā divās vietās tika konstatēti izgāzti sadzīves atkritumi. Sazinoties ar zemes īpašnieku, minētās teritorija tika sakopta.