Ziņojums Nr. 1271

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Pierīgas RA
Pieteikuma datums: 2018.10.02 06:10
GPS koordinātes: 24.45374, 57.02801
Apstiprināts: 2018.10.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki. Esmu jau vairākas reizes sūtijis šīs bildes divu gadu garumā, bet reakcijas nav. Vieta Garkalne, Graudiņu ielas pats gals. Mežā ir 8 bedres kurās ir atkritumu. Šī zona skaitā dabas liegums, Natura 2000, utt! Es negribu vērsties Bez Tabū, bet citus variantus neredzu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Dabas Aizsardzības Pārvalde Pierīgas RA
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00